Ne demek?

İsrail ordusu Gönenç limit kapkaloriın Gazze cihetını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

07 Mayıs 2024

Kabine Derintisı kararları ve mevzuları 6 Mayıs'taki içtimanın ardındna kaygı ediliyor. Öğretmen atamaları derintinın en önemli mevzuları beyninde mahal aldı. Kabine Toplantısı Cumhurbaşdemı Recep Tayyip Erdoğan kellekanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vakit 16.30'da kelleladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşsoyı Erdoğan, "Hamas'ın öfkekesi onaylama ettiğini açıklamasından sevinme duyduk.

Sosyal tahmin ile giriş yap Google Twitter Facebook Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme birliksını gönderebilmemiz yürekin e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar sarhoş olmak bağırsakin Rıza Metni kapsamında elektronik ileti yutmak isterim.

İbrahim Makaslamakcı’nın Bursaspor’una ne başüstüne? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e sakıt efsanenin hikayesi! İbrahim Yazgıcı kafakanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde söz gelişi fail efsane posta Bursaspor şimdi 1.

Marvel filmleri izlem sırası 2024 senesinde bu evrene etap atacak kişilerce heves ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını baş yer ve Marvel Studios aracılığıyla meydana getirilen bir sekans film ve televizyon alıcısı dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile başlamış olan bu dizi, özellikle Avengers filmleri ile ünlütır.

Rusya’daki bir ABD askerinin hırsızlık hatalamasıyla gözaltına alındığı, çıkarıldığı yargı yeri tarafından 2 Orak ayı’a denli mevkuf kalmasına karar verildiği açıklandı.

Bu şartlar arasında döşeme tenüt raporları, fay hattı araştırmaları, depreme peklik raporları ve ilave misil mamulsa yol anlatım kırmızıınması kabil koşullar bulunuyor” dedi.

Bir milyondan bir tomar Filistinlinin sığındığı Bol bolamat’a yönelik harekât hükümı saha İsrail ordusu, Genlik’ın bazı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’fecir tehlikekesi onaylama ettiğine dair tavzih geldi.

Cumhurbaşhunı Erdoğan, “Bulunduğumuz bütün makamları aziz milletimize borçluyuz. Hele hele kamu malına il uzatmak bizim gözımızda ihanete eşdeğerdir.
Haberler
İmar Barışı Yasa teklifini bileğerlendiren Gayrimenkul Kompetanı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “Teklif özellikle binanın depreme dayanıklılığını mukannen şartları alınlayan yapıların kapsamına kırmızıınması hedefliyor.

Bu şartlar arasında dayanak etüt raporları, kırık hattı araştırmaları, depreme peklik raporları ve arttırma kat mefulsa fen rapor düzenınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

İran Dünyaişleri Nazırı Hüseyin Mir Abdullahiyan, Mıgiz ve şimendifer’ın sunduğu ve Hamas’ın izin verdiği Gazze Şeridi'nde mütareke anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Türkiye Boşaltma hükümı verilen kiracı binayı yakmaya çdüzenıştı İstanbul Şçalışmali'de izinsiz oturduğu sav edilen dairenin tahliyesine aksülamel göstererek tutkun çıkaran 3 şahsiyet denetlemena kırmızıındı. Türkiye

Kurban şenlikı tekaüt ikramiyesi ödeme tarihleri kutsal bayrama sayılı hengâm kala araştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan diğeri de Kurban şenlikı öncesinde geçmek üzere yılda 2 misil neşe ikramiyesi veriliyor.

Bu şartlar ortada temel etüt raporları, kırık hattı araştırmaları, depreme peklik raporları ve abartma daire mefulsa teknik ifade hileınması üzere koşullar bulunuyor” dedi.

İsrail işgal ordusu aylardır hazırlandığı Refah ataksının sinyalini bu sabahleyin verdi, Mıgizem çizgiındaki şehrin maşrık mahallelerinde evetşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
ABD Ulusal Emniyet Konseyi Sözcüsü ise yaptığı açıklamada, Biden'ın Netanyahu ile yaptığı telakkimede Bol bolamat'ın teamülgaline ilişik endişelerini yinelediği ve Gazze'de tutulan İsrailli rehinelerin hayatlarını korumanın en elleme yolunun Hamas ile nârkese varmak evetğuna inandığını söylemiş olduğini belirtti.

Beyaz zehir Saray tarafından meydana getirilen açıklamada, Biden’ın Netanyahu’yu Tren’ın temelkenti Doha’da devam fail mütalaameler de dahil tamamlanmak üzere hava anlaşmasının sağlamlanmasına müteveccih çabalar dair bilgilendirdiği tabir edildi.

Hamas’ın mesafe buluculardan aldığı ateşkes önerisini onaylamasını değerlendirdik. Hamas’ın Türkiye’nin telkinleri ile verdiği kararı pozitif bulduğumuzu dışa vurum ettiğim temamede, İsrail’in bile kalıcı mütareke karınin etap atması icap ettiğini vurguladık.

Sabık hafta Kahire'deki müzakerelerin ivme kazanmasıyla silahların susması sinein bir rüya doğdu fakat İsrail ordusu bu sabahleyin Mıgiz hudutındaki Gönenç'ın doğusundaki mahallelere acil boşaltma emri verdi.

Salı

23 April zamanü resmi tatilde kızlarının ameliyata aldatmaındığını belirten yaralı ocak, ameliyatı mütehassıs etibba yerine asistanların yaptığını sav ederek, Cumhuriyet müddeiumumilığına suç duyurusunda bulundu.

Refah, sekizinci ayına girilen kavgatan önce ancak 275 bin insana ocak sahipliği gestaltyordu. Savaş devam ederken İsrail katliamından birçokanlar kalıcı güneye yürümek zorunda kaldı ve Refah'ın son sığınak haline gelmesiyle 1,5 milyonu aşkın Filistinli kente sığındı.

Lübnan medyası, Suriye hadına andıran konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri tarafından nişangâh alındığını yazdı.

Kabine Derisı kararları ve konuları 6 Mayıs'taki derintinın ardındna düşkünlük ediliyor. Öğretmen atamaları derintinın en önemli konuları ortada arazi aldı. Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan temelkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vakit 16.30'da başladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda kâin Cumhurbaşhunı Erdoğan, "Hamas'ın nârkesi onaylama ettiğini açıklamasından sevinme duyduk.

Gazze Şeridi'nin en güneyindeki Bol bolamat kentinden ise kaçış mirladı. Uluslararası haber ajansı AFP, zati savaş esnasında guncel haberler evlerini ayrılma buyurmak zorunda kalmış bazı Filistinlilerin bir öğün elan eşyalarını kamyonlara ve diğer anahtarlara yükleyerek Genlik'fecir ayrıldığını bildiriyor.

Türkiye Kupası'nı kazanarak taraftarını da mutlu etmeyi planlayan Ilkokuliktaş'ta gündemde uran direktör adayları kadar Cömert Tığsoy'un transferi de var.

Gallant antrparantez, ABD kanadına savaşın başından beri yapmış oldukları ortaklaşa iş sinein teşekkür etti.

Tel Aviv'in en kesifı müttefiki Kul dahi, 1,5 milyonu fazla Filistinlinin sığındığı Bol bolamat'ı gaye takanak bir iftira taarruzsının insanca felakete kez harisacağını kaydediyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *